GRE Preparation Courses

CourseTrainerLength (sessions)DescriptionCourse Fee
GRE VerbalAmir Barazande12

در این دوره، انواع سوالات بخش verbal در آزمون GRE بررسی و آموزش داده می‌شوند. تمرکز دوره بر قواعد اولیه‌ی ریشه شناسی، درک عمیق مطلب، و تشخیص انواع استدلال خواهد بود.

2390000
tomans
GRE WritingAmir Barazande

Amir Ali Movahhed

لطفا پیش از ثبت نام این موارد را با دقت مطالعه فرمایید

لطفاً پیش از ثبت نام درمورد روال و سرفصلهای دوره مورد نظر، و کیفیت و شیوه تدریس مدرسین تحقیق فرمایید. این کار مثلا از طریق تماشای ویدیوهای مدرسین در جدول بالا (ویدیوها در گروه عمومی پرایم در تلگرام هم پین شده‌اند) و گفتگو با شرکت کنندگان پیشین در گروه هایی مانند گروه عمومی پرایم در تلگرام (لینک عضویت را از هلپدسک دریافت کنید) امکان پذیر است. پس از بسته شدن فهرست دوره (ده روز پیش از جلسه اول) امکان انصراف یا انتقال به دوره های دیگر وجود نخواهد داشت. درصورت درخواست برای انتقال به دوره های دیگر، تصمیم نهایی بر اساس ظرفیت آزاد و ملاحظات اداری دراختیار مدیر آموزش خواهد بود و تضمینی در این مورد نمی توانیم ارائه کنیم.

دوره‌ها ممکن است در تعطیلات رسمی تقویمی تعطیل باشند. با توجه به آغاز هر دوره با پایان دوره قبلی در همان روز و ساعت و احتمال طولانی‌تر شدن یک دوره به هر دلیل، شروع دوره‌ها ممکن است با حدود يک هفته تاخیر همراه باشد. با توجه به شرایط کشور، وضع اینترنت و برنامه‌های پیش رو، احتمال حدود دو جلسه تعطیلی اضافه بر تقویم در طول دوره وجود دارد. لطفا این موارد را در برنامه‌ریزی خود لحاظ فرمایید.

جلسات به صورت آنلاین روی پلتفرم Big Blue Button برگزار می‌شوند. نسخه ضبط شده هر جلسه درصورت نبودِ اختلالات اینترنتی و فنی حداکثر دو روز بعد از برگزاری روی سایت در دسترس بوده و تا یک ماه بعد از پایان دوره برای شرکت کنندگان قابل مشاهده خواهد بود. امکان دانلود جلسات وجود ندارد و مشاهده رکورد جلسات روی iOS Devices (دستگاه های شرکت Apple) امکان پذیر نیست.


دوره های درحال ثبت‌نام عمومی


درحال ثبت‌نام
GRE Verbal
توضیحات سرفصل و هزینه دوره در جدول بالای صفحه
احتمال حدود يک هفته تاخیر در شروع کلاس و یک هفته تعطيلی در طول کلاس وجود دارد
نمره هدف: 155 تا 162
تعداد شرکت کنندگان 12 نفر
سطح مناسب برای ورود: حداقل هفت آيلتس یا Lower Advanced

 کد 1: روزهای یکشنبه و سه شنبه 18:30 تا 19:45 به وقت ایران – مدرس آقای امیر برازنده – شروع دوره از 19 فروردین 


For private classes, visit www.t.me/ieltsprimeclass. Please note that Mr Tahassoni does not teach private classes.